Deniz Seki Artık Özgür

 

Deniz Seki Bu Gün Tahliye Oluyor

deniz seki, deiz seki haber, deniz seki şarkıları, eniz seki 2017, deniz seki 2018, deniz seki tutuklandı, deniz seki mahkeme, deniz seki tahliye, deniz seki serbest, deniz seki uyuşturucu davası, deniz seki hangi ceza evinde, deniz seki firar, deniz seki bu gün tahliye oluyor, deniz seki, ne, zaman, tahliye, oluyor, 

Sosyete ve sanat dünyasına yapılan operasyonda narkotik polisleri tarafından 2009 yılında  göz altına alınan ve tutuklu yargılanarak, ilk mahkeme sonucunda tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakılan ünlü Sanatcı Deniz Seki,  hakkında yeniden bir dava açılması sonucunda tekrar tutuklanarak, 6 yıl 3 ay hapis cezası istemiyle mahkemeye çıkmıştı. Bunun sonrasında bir süre sonra piyasadan kaybolan deniz seki firari bir dönem geçirmişti. 6 Kasım 2014 yılında teslim olan Deniz Seki,  tekrar tutuklu bulunduğu ceza evinden 2,5 yıl sonra tahliye oluyor. Şuan cezasını tamamladığı Bakırköy ceza evinden Saat : 12:00’da tahliye oluyor. Ünlü sanatcıya ve sevenlerine duyurulur.

Uyuşturucu belası sadece Deniz Seki değil bir çok ünlü şarkısı ve sanatçıyı pençesine düşürmüş fakat bir çoğu tutuksuz yargılanırken bunların içinde sadece Yıldız Tilbe ve Deniz Seki gibi isimler ceza evinde yatmıştı. Toplum gözünde diğerlerinin affedildiği ama bu iki kadına göz yumulmadığı gibi bir algı oluşturmuştu. Her iki ünlü isimede geçmiş olsun diyoruz ve tekrarının olmamasını diliyoruz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *