hypertropin hgh

Fadik İntikam Peşinde Filmi Full İzle 31 Ağustos

Ağustos 31st, 2011

Genç bir kızın anne vasiyeti ile gönlünün sesi arasında tercih yapmak zorunda kalışı…

Kanal 7 Televizyon Filmi kuşağında bu hafta annesinin intikamı için şehirde tutunmaya çalışan bir köylü kızın kin ve aşk arasındaki tercihinin anlatıldığı “Fadik İntikam Peşinde” adlı film ekrana gelecek.

Ölüm döşeğinde yatan Hatçe, zamanında kendisiyle evlenmeyen Ali’den intikamını alması için kızı Fadik’e vasiyette bulunur. Fakat Ali öldüğü için intikam alınacak kişi artık oğlu Kadir’dir. İstanbul’da bir konakta yaşayan işadamı Kadir, Fadik’in planlarından habersizdir. Fadik ise Rıza dayısı ve Zehra yengesiyle birlikte Kadir’in evinde çalışan akrabaları Nimet’in yanına gelir. Kısa bir süre sonra üçü de konakta işe başlarlar. Fadik’in tek amacı Kadir’i kendisine âşık etmek ve sonrasında bir fırsatını bulup onu öldürmektir. Fakat köyde büyüyen Fadik, modern hayata ayak uydurmakta zorluk çeker ve işleri birbirine katar. Kadir’in nişanlısı Eda ise yaşanan bu olaylardan hiç memnun değildir. Fakat zamanla kendini modern hayata uydurmaya başlayan Fadik, Kadir’in de dikkatini çekmeye başlar. Kadir Fadik’e karşı içten içe bir sevgi duymaktadır. Bu sırada Fadik planının sonuna doğru gelmiştir.

Fadik, intikam için geldiği İstanbul’da gönlüne yenik mi düşecek, yoksa annesinin vasiyetini yerine mi getirecek? Genç bir kızın anne vasiyeti ile gönlünün sesi arasında tercih yapmak zorunda kalışının anlatıldığı “Fadik İntikam Peşinde” Kanal 7’de.

Genel Yönetmen: Zeynep Tor
Yönetmen: Erhan Tursun
Senaryo: Hayriye Ersöz
Müzik: Avni Uygun
Oyuncular: Cenk Torun, Fatma Kocacık, Canan Akgül, Tansel Yılmaztürk, Nil Yiğitbaş, İnci Şen, Şebnem Dilligil, Rahmi Dilligil
Yapım: Tor Yapım / 2008

Tags: , , , , , , , , , , , , ,

Leave a Reply

Filled Under: Televizyon Rehberi